Pagrindinis sprendimas

Bilietų terminalas: MOON I

Bilietų terminalas kurį sukūrė "LEYLINE" klientų eilių tvarkymui yra paprastas, estetiškas, lengvai valdomas, prieinamas specialiųjų poreikių žmonėms, pritaikomas jūsų prekės ženklui ir daugybė kitų privalumų.

Standalone Wall-mounted Table-top

Teiraukitės informacijos

Skaitmeninės reklamos transliavimas: Ambient

Paprasta, galinga skaitmeninės reklamos transliavimo sitema "Ambient" leidžia ne tik rodyti turinį, bet ir sukurti įdomius interaktyvius valdiklius savo klientams.

Teiraukitės informacijos

Bilietas

Kas sako, kad bilietas turi parodyti tik numerį? Atspausdinti logo, tam tikrą tekstą, QR kodą … ir sudoku ? Aišku, kad taip.

Teiraukitės informacijos

Rezervavimas

Leiskite savo klientams apsilankymą rezervuotis iš anksto naudojant mūsų rezervacijos modulį, arba susikurkite savo, naudodamiesi Leyline API.

Teiraukitės informacijos

SMS pranešimai

Jei laukimo laikas yra per ilgas, galite leisti savo klientams įvesti savo telefono numerį tiesiai spausdintuvo ekrane ir juos informuoti SMS žinute kai juos pakvies.

Teiraukitės informacijos

Sąsajos pritaikymas

Mes suteikiame galimybę pritaikyti sistemą pagal jūsų poreikius: spalvos, šriftai, logotipai, reklama ir t.t.

Teiraukitės informacijos

Mobilumas

Parodoms ir kitiems renginiams mes teikiame nešiojamus sprendimus: mobiliuosius spausdintuvus, arba registravimą be spausdintuvo, programas mobiliems įrenginiams ir kt.

Teiraukitės informacijos

Cell phone app

A handy mobile app for your customers will allow them not to waste time, help you provide a better service and a lot more.

Teiraukitės informacijos

Personalas

Mes rūpinamės mūsų sistemos vartotojais, stengiamės pateikti ne tik gražią bet ir patogią vartotojo sąsają.

Ergonomiška sąsaja, spalvos malonios akiai, turtingas funkcionalumas, personalo funkcijų parinkimas naudojant administratoriaus valdymo skydą.

Teiraukitės informacijos
 • Operatorius

  Operatoriaus valdymo skydas puikiai veikia ne tik staliniuose kompiuteriuose, bet taip pat ir planšetiniuose kompiuteriuose bei mobiliuosiuose įrenginiuose, kas leidžia sistemą naudoti įvairiausiose situacijose.

 • Vadybininkas

  Vadybininko lange iš paukščio skrydžio galima matyti tai, kas vyksta biure ir reaguoti į situaciją, pvz. išjungti paslaugas.

 • Statistika

  Iš karto gaukite visą reikiamą informaciją, arba atsisiųskite visą ataskaitą vėlesniam apdorojimjui. Mes taip pat pateikiame integracijos API.

Paprasta integracija

Dažnai "Eilių tvarkymo sistema" yra tik dalis įmonės IT infrastruktūros, nors ji labai svarbi, bet ji nėra pagrindinė sąžiningumo dalis, todėl siekiame gilaus integravimo į jūsų IT infrastruktūrą, leisdami informacijai judėti abiejomis kryptimis.

Mes paprastai teikiame REST API, tačiau konkrečiais atvejais esame pasirengę kalbėtis.

Teiraukitės informacijos
 • Debesis

  Debesų infrastruktūra leidžia mums būti lengvai tiražuojamais ir tuo pačiu konkurencingais. Mes galime turėti serverius netoli jūsų buvimo vietos ar net skirti mazgus jūsų verslui.

 • Talpyklos serveris

  Kai kurias atvejais debesys ne visada gali būti prieinami, tokiems atvejams mes turime specialų mažą serverį, kuris padės esant reikalui perimti kontrolę.