Mūsų klientai

Swedbank

Bankai/ Lietuva

Swedbank AB yra Stokhome Švedijoje įsikūrusi Šiaurės -Baltijos šalių grupė siūlanti mažmeninės bankininkystės, turto valdymo, finansines ir kitas paslaugas. 2019 m. Swedbank AB turėjo 900 000 privačių ir 130 000 verslo klientų.

Gintarinė vaistinė

Farmacija/ Lietuva

Pirmoji "Gintarinė vaistinė" duris atvėrė 2002 m. Nuo tada mes siekiame tikslo būti sveiko ir ilgo gyvenimo partneriu. Manome, kad apgalvotas bendradarbiavimas vienija mus bendram tikslui, todėl mes nuolat skaitiname saviraiškos laisvę kolektyve, o atsakomybė tampa neišsenkančia varomąja jėga.

Dabar visoje Lietuvoje yra 248 "Gintarinės vaistinės". Kiekvienoje iš jų dirbantys specialistai visada pasirengę patarti ir pasiūlyti geriausią variantą.

Klaipėdos SPC

Medicina/ Lietuva

Ambulatorijos misija yra teikti nespecializuotas kvalifikuotas pirmines sveikatos priežiūros paslaugas, taip pat specializuotas ir kvalifikuotas antrines asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros paslaugas. Tikslas - užtikrinti, kad klaipėdiečiai, sudarę sutartis su poliklinika, turėtų kuo mažiau sveikatos problemų, tuom rūpinasi prevencinės ir gydomosios medicinos personalas.

Klientai